Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • 7'den 70'e bir "GERÇEK"(1951-2021)

Blog

Şubat 12, 2015

Gerçek Seçim Hazırlik Komisyonu

Saygıdeğer Gerçek derneği üyleri ;

Daha önce bildirildiği gibi Seçim Hazırlık komisyonu 22/02/2015 tarihinde dernekte yeni yönetime katılmak isteyen başkan ve yönetim kurulu başvurularını kabul etmek için hazır bulunmuştur. Belirlenen süre içinde, derneğin yönetimine talep olan tek bi aday başvurusu ve 2 yıllık çalısma programı teslim edilmiştir. Derneğin gelecekteki yönetimine talep olan tek başkan/ekip adaylari şunlardır:

1. Gülşen Bolukbaşı (Başkan)
2. Enver Baki
3. Izedin Bayram
4. Osman Gaş
5. Suzan Sadik Islami
6. Yıldıray Bayram
7. Berkant Curi
8. Meral Türbedar
9. Ertan Iliyaz
10. Arzu Ustaibo
11. Şenol Kahraman

Aynı gün, Seçim Hazırlik komisyonu ile mevcut Dernek Başkanı arasında yapılan toplantıda, şimdiki yönetimin 4 yıllık çalışma raporunu hazırlaması için 1 aylık bir süre talep edilmiştir.

Dolayısıyla 22 Mart 2015 tarihinde dernek üyeleriyle genişletilmiş bir toplantı düzenlenip, mevcut Yönetim Kurulu’nun 4 yıllık raporu ve yeni Başkan adayının 2 yıllık çalışma programı dernek uyelerine sunulacaktır. Uygun görüldüğü takdirde, üye konseyinin onayıyla derneğin yönetimi tek aday olan Başkan/Yönetim Kuruluna devredilecektir.

Genişletilmiş toplantı yeri, saati hakkında 22 Mart 2015 tarihinden en az bir hafta önce Gerçek derneği resmi Web site/Facebook sayfası aracılığıyla bilgi verilecektir.

Daha fazla bilgi almak isterseniz, bize secimler@gercekdernegi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarla,
Seçim Hazırlik komisyonu