Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • 7'den 70'e bir "GERÇEK"(1951-2021)

Blog

Şubat 3, 2016

Kadın Dayanışma Kolu 03.02.2015

“GERÇEK” K.S.S.D’nin kuruluşunun 65.nci yıldönümü kutlamaları dolayısıyla belirlenen Faaliyetler Programı çerçevesinde “Gerçek” K.S.S.D. Kadın Dayanışma Kolu olarak üyelerimizin önderliğinde, Priştine Devlet Hastanesi Pediatri Bölümü’nde yatan çocukların gönüllerini almak ve sıkıntılarını bir nebze hafifletmek üzere mütevazi hediyelerle (82 çocuğa, içinde okul, kırtasiye ve yiyecek malzemelerinden oluşan hediye paketi) bir ziyaret gerçekleştirdik. Bu bağlamda hediyelerin sahiplerine bizzat elden Kadın Dayanışma Kolu tarafından dağıtımını yaptık. Bu ziyarette çocukların yüzlerindeki mutluluk ve tebessümle birlikte ziyaretin amacına fazlasıyla ulaştıgını görmek bizi çok memnun etti.

Buna benzer yardım projelerinde desteğini hiç esirgemeden, büyük bir samimiyetle vicdanlarının gereğini yerine getiren ve bu sayede de iyi niyetleri ile yardım sahiplerine ulaşmamıza ön ayak olan başta “ATLANTİK/ÜLKER Gıda A.Ş” olmak üzere yine tüm desteklerini sunan “Motto Company”, “Talens” ve “Micro” firmalarına da katkıları ve fedakarlıklarından dolayı içtenlikle teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
“Gerçek Kültür Sanat ve Spor Derneği Kadın Dayanışma Kolu”

“GERÇEK” K.S.S.D’nin kuruluşunun 65.nci yıldönümü kutlamaları dolayısıyla belirlenen Faaliyetler Programı çerçevesinde “…

Posted by Gerçek K.S.S.D (Official) on Carsamba, Subat 3, 2016